Komisyon Üyeleri

T.C. TARSUS ÜNİVERSİTESİ
KALİTE KOMİSYONU ÜYELERİ
 
Unvanı, Adı ve Soyadı Görevi Üyelik Durumu (Görevlendirme Tarihi)
Prof. Dr. Orhan AYDIN Rektör Komisyon Başkanı
Prof. Dr. Ali DERAN Rektör Yardımcısı Komisyon Başkan Vekili
Prof. Dr. Mehmet İNCE Genel Sekreter V. Doğal Üye(Görev Süresi Boyunca)
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Egemen TANER Kalite Koordinatörü (07.06.2021 – 06.06.2024) Doğal Üye(Görev Süresi Boyunca)
Fatih HAKLI Strateji Geliştirme Daire Başkanı Doğal Üye(Görev Süresi Boyunca)
Berfin TAYHAVA Öğrenci Temsilcisi Doğal Üye(Görev Süresi Boyunca)
Doç. Dr. Ayşe ERGİN ÜNAL Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdür Yardımcısı Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Dr. Öğr. Üyesi Utku UZUN Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekan Yard. Üye (10.03.2022 – 06.06.2024)
Doç. Dr. Orhan Veli ALICI İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Prof. Dr. Bülent ŞEN İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Üye (10.03.2022 – 06.06.2024)
Dr. Öğr. Üyesi Buğra SARPER Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Dr. Öğr. Üyesi Atiye KARAKUL Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Prof. Dr. Berdan ÖZKURT Teknoloji Fakültesi Dekan Yardımcısı Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Doç. Dr. Beyhan BELLER DİKMEN Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Öğr. Gör. Haci Mehmet ÖCAL Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Üye (10.03.2022 – 06.06.2024)
Dr. Öğr. Üyesi Ata KAHVECİ Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Dr. Öğr. Üyesi Sinan KÖSE Mersin Tarsus OSB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Dr. Öğr. Üyesi Emine ATALAY Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yard. Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Doç. Dr. Serkan ŞAHİN Kalite Geliştirme Ekibi Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Zehra YILDIZ Kariyer ve Mezun Ofisi Koordinatör Yardımcısı Üye (24.10.2022-23.10.2025)
Doç. Dr. Fatih KAPLAN Uzaktan Eğitim UYGAR Müdürü Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Sami SÜYGÜN Uluslararası Ticaret ve Lojistik UYGAR Müdürü Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Doç. Dr. Tuğba YOLCU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Üye (22.06.2022 – 06.06.2024)
Doç. Dr. Duygu SÖNMEZ DÜZKAYA Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Üye (22.06.2022 – 06.06.2024)
Doç. Dr. Egemen İPEK Uygulamalı Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Üye (22.06.2022 – 06.06.2024)
Doç. Dr. Onur Başar ÖZBOZKURT Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Doç. Dr. Deniz ÜSTÜN Bilgi İşlem Daire Başkanı Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)
Mustafa ARSLAN Öğrenci İşleri Daire Başkanı Üye (07.06.2021 – 06.06.2024)